Letenky-Europa.eu:

Lacné letenky Birmingham

Hľadáte lacné letenky Birmingham? Vyberajte z ponúky desiatok klasických aj nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si lacné letenky do Birminghamu za bezkonkurenčnú cenu!

Rezervácia letenky: Birmingham

← Ako vyhľadať letenky Birmingham?

 1. Zvolte destináciu odletu
  Na výber máte ako jednotlivé letiská, tak aj ich obľúbené kombinácie.
 2. Zadajte cieľovú destináciu (Birmingham)
  Rezervačný formulár vám nabídne dostupné letiská. Stačí začať písať Birmingham do poľa Prilet do
 3. Vyberte datúm svojej cesty
  Zvolte datúm cesty do Birminghamu a späť.
 4. Odošlite formulár stlačením tlačidla HĽADAJ
  Behom niekoľkých sekúnd vám budú ponúknuté dostupné letenky do destinácie Birmingham. Vyčkajte načítanie ponúky letov do Birminghamu.

Birmingham na mape

Letiská v Birminghame

Letenky Birmingham môžete vyhľadať na tieto letiská:

Letenky Birmingham: často sa pýtate…

Akým spôsobom a v akom termíne je možné letenky Birmingham zaplatiť?

Odpoveď: Spôsob úhrady leteniek aj najzažší termín pre platbu vždy závisí na konkrétnej leteckej spoločnosti. Tá určuje podmienky, za akých je možné letenky do Birminghamu rezervovať. Platbu za letenky môžete v závislosti na podmienkach leteckej společnosti uhradiť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet.

Všeobecne pritom platí, že letenky Birmingham je najčasteji nutné uhradiť do 24 hodín od rezervacie. Výnimkou sú letenky do Birminghamu s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami, ktoré je nutné uhradiť v okamžiku rezervácie platobnou kartou.

Potrebujem zmeniť dátúm cesty/mená cestujúcich na už uhradenej letenke do Birminghamu. Je to možné?

Odpoveď: Zmeny údajov na už zakupenej letenke do Birminghamu sa riadi tarifnými podmienkami, za ktorých bola letenka vystavená. V niektorých prípadoch nemusí byť zmeny vôbec možné. Ak tarifné podmienky zmeny povoľujú, potom počítajte s tým, že to nebude zadarmo. U najlacnejších leteniek do Birminghamu nemusí byť výnimkou, že poplatok za zmenu bude vyššia ako cena pôvodnej letenky.

Preto je vždy vhodné informovať sa o možnostiach změny ešte pred zakúpením letenky Birmingham.

Zakúpila som letenky Birmingham. Aká batožina sú v cene letenky?

Odpoveď: Batožina sa delí na príručnú (hand baggage), ktorú počas letu do Birminghamu berete priamo na palubu lietadla a na ktorú sa vzťahujú prísnejšie bezpečnostné podmienky, a batožinu odbavenú (checked baggage), ktorú odovzdávate pri odbavení na svoj let.

Pravidlá, ktoré určujú váhové a rozmerové limity batožiny pri cestovaní do Birminghamu, sa mohú u jednotlivých aeroliniek a podľa tarifných podmienok líšiť. Dá sa povedať, že u klasických leteckých spoločností máte k letenke do Birminghamu jednu odbavenú batožinu (väčšinou do 20 kg váhy) v cene. U nízkonákladových aeroliniek, ktoré letenky Birmingham ponúkajú, je potom nutné si za odbavenú batožinu v drvivej väčšine pripadov priplatiť.

Ak nie ste zo Slovenska, odporúčame využiť naše partnerské weby v daných krajinách: