Letenky-Europa.eu:

Lacné letenky Budapešť

Hľadáte lacné letenky Budapešť? Vyberajte z ponúky desiatok klasických aj nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si lacné letenky do Budapešti za bezkonkurenčnú cenu!

Rezervácia letenky: Budapešť

← Ako vyhľadať letenky Budapešť?

 1. Zvolte destináciu odletu
  Na výber máte ako jednotlivé letiská, tak aj ich obľúbené kombinácie.
 2. Zadajte cieľovú destináciu (Budapešť)
  Rezervačný formulár vám nabídne dostupné letiská. Stačí začať písať Budapešť do poľa Prilet do
 3. Vyberte datúm svojej cesty
  Zvolte datúm cesty do Budapešti a späť.
 4. Odošlite formulár stlačením tlačidla HĽADAJ
  Behom niekoľkých sekúnd vám budú ponúknuté dostupné letenky do destinácie Budapešť. Vyčkajte načítanie ponúky letov do Budapešti.

Budapešť na mape

Letiská v Budapešti

Letenky Budapešť môžete vyhľadať na tieto letiská:

Letenky Budapešť: často sa pýtate…

Akým spôsobom a v akom termíne je možné letenky Budapešť zaplatiť?

Odpoveď: Spôsob úhrady leteniek aj najzažší termín pre platbu vždy závisí na konkrétnej leteckej spoločnosti. Tá určuje podmienky, za akých je možné letenky do Budapešti rezervovať. Platbu za letenky môžete v závislosti na podmienkach leteckej společnosti uhradiť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet.

Všeobecne pritom platí, že letenky Budapešť je najčasteji nutné uhradiť do 24 hodín od rezervacie. Výnimkou sú letenky do Budapešti s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami, ktoré je nutné uhradiť v okamžiku rezervácie platobnou kartou.

Potrebujem zmeniť dátúm cesty/mená cestujúcich na už uhradenej letenke do Budapešti. Je to možné?

Odpoveď: Zmeny údajov na už zakupenej letenke do Budapešti sa riadi tarifnými podmienkami, za ktorých bola letenka vystavená. V niektorých prípadoch nemusí byť zmeny vôbec možné. Ak tarifné podmienky zmeny povoľujú, potom počítajte s tým, že to nebude zadarmo. U najlacnejších leteniek do Budapešti nemusí byť výnimkou, že poplatok za zmenu bude vyššia ako cena pôvodnej letenky.

Preto je vždy vhodné informovať sa o možnostiach změny ešte pred zakúpením letenky Budapešť.

Zakúpila som letenky Budapešť. Aká batožina sú v cene letenky?

Odpoveď: Batožina sa delí na príručnú (hand baggage), ktorú počas letu do Budapešti berete priamo na palubu lietadla a na ktorú sa vzťahujú prísnejšie bezpečnostné podmienky, a batožinu odbavenú (checked baggage), ktorú odovzdávate pri odbavení na svoj let.

Pravidlá, ktoré určujú váhové a rozmerové limity batožiny pri cestovaní do Budapešti, sa mohú u jednotlivých aeroliniek a podľa tarifných podmienok líšiť. Dá sa povedať, že u klasických leteckých spoločností máte k letenke do Budapešti jednu odbavenú batožinu (väčšinou do 20 kg váhy) v cene. U nízkonákladových aeroliniek, ktoré letenky Budapešť ponúkajú, je potom nutné si za odbavenú batožinu v drvivej väčšine pripadov priplatiť.

Ak nie ste zo Slovenska, odporúčame využiť naše partnerské weby v daných krajinách: