Letenky-Europa.eu:

Lacné letenky Ibiza

Hľadáte lacné letenky Ibiza? Vyberajte z ponúky desiatok klasických aj nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si lacné letenky na Ibizu za bezkonkurenčnú cenu!

Rezervácia letenky: Ibiza

← Ako vyhľadať letenky Ibiza?

 1. Zvolte destináciu odletu
  Na výber máte ako jednotlivé letiská, tak aj ich obľúbené kombinácie.
 2. Zadajte cieľovú destináciu (Ibiza)
  Rezervačný formulár vám nabídne dostupné letiská. Stačí začať písať Ibiza do poľa Prilet do
 3. Vyberte datúm svojej cesty
  Zvolte datúm cesty na Ibizu a späť.
 4. Odošlite formulár stlačením tlačidla HĽADAJ
  Behom niekoľkých sekúnd vám budú ponúknuté dostupné letenky do destinácie Ibiza. Vyčkajte načítanie ponúky letov na Ibizu.

Ibiza na mape

Letiská na Ibize

Letenky Ibiza môžete vyhľadať na tieto letiská:

Letenky Ibiza: často sa pýtate…

Akým spôsobom a v akom termíne je možné letenky Ibiza zaplatiť?

Odpoveď: Spôsob úhrady leteniek aj najzažší termín pre platbu vždy závisí na konkrétnej leteckej spoločnosti. Tá určuje podmienky, za akých je možné letenky na Ibizu rezervovať. Platbu za letenky môžete v závislosti na podmienkach leteckej společnosti uhradiť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet.

Všeobecne pritom platí, že letenky Ibiza je najčasteji nutné uhradiť do 24 hodín od rezervacie. Výnimkou sú letenky na Ibizu s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami, ktoré je nutné uhradiť v okamžiku rezervácie platobnou kartou.

Potrebujem zmeniť dátúm cesty/mená cestujúcich na už uhradenej letenke na Ibizu. Je to možné?

Odpoveď: Zmeny údajov na už zakupenej letenke na Ibizu sa riadi tarifnými podmienkami, za ktorých bola letenka vystavená. V niektorých prípadoch nemusí byť zmeny vôbec možné. Ak tarifné podmienky zmeny povoľujú, potom počítajte s tým, že to nebude zadarmo. U najlacnejších leteniek na Ibizu nemusí byť výnimkou, že poplatok za zmenu bude vyššia ako cena pôvodnej letenky.

Preto je vždy vhodné informovať sa o možnostiach změny ešte pred zakúpením letenky Ibiza.

Zakúpila som letenky Ibiza. Aká batožina sú v cene letenky?

Odpoveď: Batožina sa delí na príručnú (hand baggage), ktorú počas letu na Ibizu berete priamo na palubu lietadla a na ktorú sa vzťahujú prísnejšie bezpečnostné podmienky, a batožinu odbavenú (checked baggage), ktorú odovzdávate pri odbavení na svoj let.

Pravidlá, ktoré určujú váhové a rozmerové limity batožiny pri cestovaní na Ibizu, sa mohú u jednotlivých aeroliniek a podľa tarifných podmienok líšiť. Dá sa povedať, že u klasických leteckých spoločností máte k letenke na Ibizu jednu odbavenú batožinu (väčšinou do 20 kg váhy) v cene. U nízkonákladových aeroliniek, ktoré letenky Ibiza ponúkajú, je potom nutné si za odbavenú batožinu v drvivej väčšine pripadov priplatiť.

Ak nie ste zo Slovenska, odporúčame využiť naše partnerské weby v daných krajinách: