Letenky-Europa.eu:

Lacné letenky Lisabon

Hľadáte lacné letenky Lisabon? Vyberajte z ponúky desiatok klasických aj nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si lacné letenky do Lisabonu za bezkonkurenčnú cenu!

Rezervácia letenky: Lisabon

← Ako vyhľadať letenky Lisabon?

 1. Zvolte destináciu odletu
  Na výber máte ako jednotlivé letiská, tak aj ich obľúbené kombinácie.
 2. Zadajte cieľovú destináciu (Lisabon)
  Rezervačný formulár vám nabídne dostupné letiská. Stačí začať písať Lisabon do poľa Prilet do
 3. Vyberte datúm svojej cesty
  Zvolte datúm cesty do Lisabonu a späť.
 4. Odošlite formulár stlačením tlačidla HĽADAJ
  Behom niekoľkých sekúnd vám budú ponúknuté dostupné letenky do destinácie Lisabon. Vyčkajte načítanie ponúky letov do Lisabonu.

Lisabon na mape

Letiská v Lisabone

Letenky Lisabon môžete vyhľadať na tieto letiská:

Letenky Lisabon: často sa pýtate…

Akým spôsobom a v akom termíne je možné letenky Lisabon zaplatiť?

Odpoveď: Spôsob úhrady leteniek aj najzažší termín pre platbu vždy závisí na konkrétnej leteckej spoločnosti. Tá určuje podmienky, za akých je možné letenky do Lisabonu rezervovať. Platbu za letenky môžete v závislosti na podmienkach leteckej společnosti uhradiť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet.

Všeobecne pritom platí, že letenky Lisabon je najčasteji nutné uhradiť do 24 hodín od rezervacie. Výnimkou sú letenky do Lisabonu s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami, ktoré je nutné uhradiť v okamžiku rezervácie platobnou kartou.

Potrebujem zmeniť dátúm cesty/mená cestujúcich na už uhradenej letenke do Lisabonu. Je to možné?

Odpoveď: Zmeny údajov na už zakupenej letenke do Lisabonu sa riadi tarifnými podmienkami, za ktorých bola letenka vystavená. V niektorých prípadoch nemusí byť zmeny vôbec možné. Ak tarifné podmienky zmeny povoľujú, potom počítajte s tým, že to nebude zadarmo. U najlacnejších leteniek do Lisabonu nemusí byť výnimkou, že poplatok za zmenu bude vyššia ako cena pôvodnej letenky.

Preto je vždy vhodné informovať sa o možnostiach změny ešte pred zakúpením letenky Lisabon.

Zakúpila som letenky Lisabon. Aká batožina sú v cene letenky?

Odpoveď: Batožina sa delí na príručnú (hand baggage), ktorú počas letu do Lisabonu berete priamo na palubu lietadla a na ktorú sa vzťahujú prísnejšie bezpečnostné podmienky, a batožinu odbavenú (checked baggage), ktorú odovzdávate pri odbavení na svoj let.

Pravidlá, ktoré určujú váhové a rozmerové limity batožiny pri cestovaní do Lisabonu, sa mohú u jednotlivých aeroliniek a podľa tarifných podmienok líšiť. Dá sa povedať, že u klasických leteckých spoločností máte k letenke do Lisabonu jednu odbavenú batožinu (väčšinou do 20 kg váhy) v cene. U nízkonákladových aeroliniek, ktoré letenky Lisabon ponúkajú, je potom nutné si za odbavenú batožinu v drvivej väčšine pripadov priplatiť.

Ak nie ste zo Slovenska, odporúčame využiť naše partnerské weby v daných krajinách: